Разширена работна среща по проект e-Medievalia

Цел: Преглед и запознаване на всички участници от проекта с развитието на проект BG051PO001-4.3.04-0004/11.10.2012 "e-Medievalia (Електронни ресурси за дистанционно обучение по медиевистика)", финансиран по Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси".

Дата: 08.11.2013 г. петък, 13:30-17:30 ч.

Място: Философски факултет на СУ, бл. 4 (Цариградско шосе 125), партер, вляво от входа.

Програма:
1. Отчет на отделните работни групи за извършените дейности по отделните курсове.
2. Представяне на портала www.e-medievalia.uni-sofia.bg.
3. Кафе-пауза – 15:00–15:30 ч.
4. Представяне на възможностите на системата за електронно обучение, разположена на https://e-medievalia.uni-sofia.bg/moodle.
5. Обсъждане на изискванията по оформлението на материалите по курсовете – лекции, тестове, линкове, мултимедийни и други помощни материали, присъствена книга, система за оценяване на студентите и др.