Трети обучителен семинар по проект BG05М2OP001-2-009-0005

esf noir logo

MPM logoЕкипът на проект BG05М2OP001-2-009-0005 „Модерна палеославистика и медиевистика“, финансиран от Оперативна програма „Наука и образование за интелигентен растеж“, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейските структурни и инвестиционни фондове, организира трети семинар за обучение на целевата група. Семинарът ще се проведе на 24 февруари 2018 г., събота, от 10.00 до 18.00 часа в конферентна зала, Ректорат, СУ „Св. Климент Охридски“.

Семинарът ще бъде на тема „Компютърна и корпусна лингвистика върху средновековни текстове“ и ще бъде с практическа насоченост. Всички представители на целевата група, които разполагат с мобилни компютри, трябва да ги донесат, за да участват активно в обучението.

Очакваме Ви!