Стартира обучението на първите студенти със системата за електронно обучение e-Medievalia

На 10.02.2014 г. стартира обучението на първата група студенти със системата за електронно обучение e-Medievalia. Честта се падна на студентите задочници от V курс, специализация „Средновековна българска история“, Исторически факултет, СУ, които ще преминат електронния курс „Политическа мисъл в ранносредновековна България (средата на IX – края на Х век)“ на доц. д-р Ангел Николов.

Екипът на проекта пожелава на всички успех!